ביטוחי רכב- לנהוג באחריות

אנו בסוכנות “בוגנר סוכנות לביטוח” מבצעים את כל סוגי ביטוחי הרכב ונתאים את הפוליסה המתאימה והמשתלמת ביותר.
פוליסות ביטוח מכילות כיסויים, שירותים והרחבות שונות המשתנות בין חברות הביטוח. אנו בסוכנות “בוגנר סוכנות לביטוח” נדאג להתאים את הכיסויים והשירותים שיכללו בפוליסה בדיוק לצרכיך ונעשה את המיטב למחיר הנמוך ביותר.

ביטוח חובה
כל בעל רכב מחויב לבטחו בביטוח חובה על פי חוק ( פקודת ביטוח רכב מנועי ). פוליסת ביטוח זו הינה הבסיסית ביותר ומכסה נזקי גוף העלולים להיגרם עקב שימוש ברכב בלבד.

עיקרי הביטוח:
מימון הוצאות רפואיות
פיצוי אובדן השתכרות
פיצוי בגין סבל וכאב, בהתאם לקבוע בחוק ( חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, 1975 )

ביטוח צד ג
פוליסת ביטוח צד ג’ מכילה כיסוי לנזקים שנגרמו על ידי רכבך לרכבו או לרכושו של צד שלישי בלבד. ביטוח זה אינו מכסה את הנזקים הנגרמים לרכבך, אותם ניתן לבטח באמצעות ביטוח מקיף לרכב.
בנוסף לכיסוי הנזק הנגרם לרכוש צד ג’, הפוליסה מכילה כיסוי גם לצורך הגנה משפטית במידה והנזק נגרם עקב עבירה אותה ביצעת ובגינה נגרמה התאונה. ללא קיום ביטוח זה, תאלץ לשאת בתשלומים גבוהים הן לכיסוי הנזקים שנגרמו לצד שלישי והן בגין ההוצאות המשפטיות וכל זה מכיסך הפרטי בלבד.

ביטוח מקיף
פוליסת ביטוח מקיף לרכב הינה הפוליסה הרחבה ביותר מבין ביטוחי הרכב. הפוליסה מעניקה כיסוי ביטוחי למגוון רחב של סכנות כגון תאונה, גניבה, נזק עקב שיטפון ועוד. בנוסף לכל הפוליסה מכסה את אחריותך במקרה של נזק כלפי צד שלישי. כיום עם מחירי הרכב הגבוהים וההשקעה השוטפת אותה צריך להשקיע ברכב, הביטוח המקיף דואג שכל זה לא היה לשווא.

הפוליסה כוללת בין היתר:
גניבה, תאונה, נזק בזדון, שיטפון, סערה, סופה, שלג וברד, תשלום פיצוי לצד ג’.

הביטוחים שלך בידיים שלנו – ואתה יכול לנהוג בשקט!